ما ایده های شما
را طراحی می کنیم!

Responsive

Responsive

قالب های ریسپانسیو

قالب ریسپانسیو چیست ؟

حتما تا کنون تجربه وبگردی با تبلت یا موبایل را داشته اید و با سایت هایی مواجه شده اید که از لحاظ ابعاد با تبلت و یا موبایل شما سازگاری نداشته و یکسره مجبوربه zoom in و zoom out کردن شدید . ومطالب و کادرها از عرض صفحه خارج بوده اند .

طراحی واکنش گرا مرتفع کنند این مشکلات میباشد .و اشیا ء سایت شما بصورت شناور بوده و با هر سازگار خواهد بود ، کادرها ، تصاویر و متون تغییر حالت و اندازه داده و جابجا میشوند تا در بهترین وضعیت در صفحه مرورگر دستگاه مورد نظر قرار گیرند .

برای تست ریسپانسیو و یا واکنش گرا بودن سایت میتوانید مرور گر خود را از حالت تمام صفحه خارج کرده و با موس صفحه را کوچک و بزرگ کنید .

کاهش بازدید کنند ها از سایت : اکنون وبمسترها برای جلوگیری از کاهش بازدیدکنندهای سایت باید تلاش کنند تا سایتی ریسپانسیو یا واکنش گرا ارائه دهند .

با بهره گیری از طراحی ریسپانسیو دیگر نیاز نیست تا برای هر دستگاه ورژن و اپلیکیشن مخصوص طراحی و تهیه کنید .( مثلا ورژن اصلی سایت ، ورژن مخصوص موبایل ، آی پد ،...و یا اپلیکیشن های اندروید ).

برای خرید این پوسته ها میتوانید با گروه تلگرام ما در تماس باشید Telegram Telegram

انواع صفحه وردی ریسپانسیو


:::::::::::::::::::::::::::::::

قالب ریسپانسیو : فاکس حرفه ای

این قالب سه ستونه بوده و از امکانات قالب های توئیتر نیز برخوردار است ، در چهار استایل 1 – سیلور 2- قرمز 3- آبی 4- سبز دودی

http://a.97-13.ir


img

قالب ریسپانسیو و زیبای توئیتر

با سه استایل 1- قرمز 2- سبز دودی 3 - آبی
برای دیدن استایل های مختلف ، بعد از ورود به سایت با یوزر نیم پسورد ( باید در سایت ثبت نام کرده باشید ) از ستون سمت راست روی گزینه شخصی سازی خانه کلیک کنید ، بعد از کادر بالا میتوانید استایل های دیگر سایت را انتخاب کرده و سایت را با استایل جدید مشاهده کنید . همراه با انواع افکت های حرکتی و انیمیش با حرکت موس بر روی عناصر سایت .

http://sg1.ir


قالب توئیتر قرمز

قالبی زیبا و پیشرفته با امکان انتخاب تصویر پس زمینه توسط کاربر
img
img
img


قالب توئیتر سبز دودی :


قالبی زیبا و خوش رنگ مناسب برای سایت های پزشکی و سلامت

img
img


قالب توئیتر - آبی :


خوش رنگ و زیبا مناسب برای انواع سایتها

img

img